Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3160
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał Kobiety Fit

Niedziela, 9 września 2012, 7:56
Aktualizacja: Środa, 14 października 2020, 17:39
Autor: Michalina
Wałbrzych: Finał Kobiety Fit
Fot. Michalina
Odbyło się ostatnie spotkanie z serii Kobieta Fit w Zamku Książ– Wielki Finał akcji wzbogacony o dodatkowe atrakcje. Poprzednie zajęcia miały miejsce 9 czerwca, 28 lipca i 11 sierpnia. W ten weekend– 8 września, kobiety zgromadziły się, aby podsumować ubiegłe treningi. Ale wiemy już na pewno, że na tej edycji projektu się nie skończy!

-Już czwarty raz spotykamy się w Zamku Książ. Niestety, pogoda nie dopisała na tyle, żeby ćwiczyć na dziedzińcu honorowym, ale jesteśmy w Sali Księżnej Daisy, która tak, jak my wszystkie, była bardzo aktywną kobietą- uśmiecha się koordynatorka Kobiety Fit- Agnieszka Kołacz- Leszczyńska.

Tym razem zabawa zaczęła się od nordic walkingu. Kolejne bezpłatne treningi prowadzone przez instruktorów z różnych szkół to: tai chi, joga oraz, jak zawsze, energetyczna zumba. Ponad to, po zakończonych ćwiczeniach nastała chwila na wysłuchanie i relaksacje przy dźwiękach gongów tybetańskich.

Podczas spotkania można było też skorzystać z porad fachowców, którzy mieli w Zamku Książ swoje stanowiska. Była dr Ewa Kwaśny z Pro Feminą, zachęcająca do przeprowadzenia badań piersi oraz przedstawiająca metodę samobadania, stanowisko linii PARRS z nowozelandzkimi kosmetykami ekologicznymi i miodami leczniczymi, konsultantki firmy Oriflame sprzedające kosmetyki i proponujące kobietom współpracę. Można było także porozmawiać z profesjonalnym dietetykiem. Firma Herbalife zapraszała na degustacje i bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej. Słowem, każda kobieta mogła dowiedzieć się czegoś o sobie, albo poznać nowy sposób dbania o własne zdrowie i wygląd.

Organizatorki programu: Alina Szełemej i Agnieszka Kołacz- Leszczyńska wspierane przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja, Przedsiębiorstwo Zamek Książ oraz wielu sponsorów zorganizowały także losowanie nagród. Spośród ponad 60 upominków, uczestniczki mogły wygrać na przykład bony towarowe , zestawy kosmetyków, a także zaproszenia na różnorakie zabiegi kosmetyczne.

-Chcemy, żeby dbanie o siebie stało się modne, to nasze motto- mówi Kołacz- Leszczyńska- Kobiety zgłosiły prośbę kontynuacji tego typu spotkań. Więc w odpowiedzi na tę sugestię zapraszamy na kolejne zajęcia już od maja przyszłego roku. Potrwają do października, mamy też zamiar je rozszerzyć o inne ćwiczenia- dodaje posłanka.

Nie zabrakło także nawiązania do ogólnopolskiej akcji czytania „Pana Tadeusza”. Posłanka Agnieszka Kołacz- Leszczyńska, wraz z trenującymi uczestniczkami, odczytała fragmenty epopei narodowej. Uwiecznione to zostało na fotografii, która trafi do Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Już niedługo- 26 października będzie miało miejsce spotkanie z lekarzami, amazonkami, porady w kwestii profilaktyki nowotworu piersi w ramach programu Różowa Wstążka, którego rozszerzeniem jest akcja Kobieta Fit. Zapraszamy na to spotkanie, a także, już od maja, na kolejne atrakcje w Zamku Książ.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group