Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4725
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał konkursu "Bezpieczny Kierowca 2017"

Wtorek, 2 maja 2017, 6:37
Aktualizacja: 8:58
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Finał konkursu "Bezpieczny Kierowca 2017"
Fot. Robert Bajek
Konkurs "Bezpieczny Kierowca 2017" zakończony. Wczoraj na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu rozegrano ostatnie, finałowe konkurencje a laureaci konkursu odebrali nagrody.

Była to już 12 edycja tego konkursu. Konkurs obejmuje 3 etapy. Pierwszym etapem jest zgłoszenie i losowanie kandydatów. Etap drugi obejmuje bezpłatne szkolenie teoretyczne i zajęcia praktyczne w Wałbrzyskiej Akademii Bezpiecznej Jazdy. Trzeci etap to Wielki Finał, podczas którego uczestnicy muszą wykazać się zarówno sprawnością za kierownicą jak również umiejętnością udzielania pierwszej pomocy czy znajomością przepisów.

Tytuł "Bezpiecznego Kierowcy" a także puchary i nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: Mieszkańcy Wałbrzycha i okolic , Kategoria Kobieca i Pracownicy Toyota Motor Manufacturing Poland. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło przeszło 100 uczestników. W kategorii Pracowników Toyoty zwyciężył Krzysztof Perek, najlepszą kobietą okazała się Adriana Pełka a tytuł Bezpiecznego Kierowcy 2017 zdobył Mateusz Baranowski.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group