Sobota, 19 czerwca
Imieniny: Gerwazego, Protazego
Czytających: 2248
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał konkursu "Wałbrzych Ma Talent"

Niedziela, 26 maja 2019, 9:41
Aktualizacja: 9:43
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Finał konkursu
Fot. Robert Bajek
50 uczestników zgłosiło się do tegorocznej edycji konkursu "Wałbrzych Ma Talent". Wczoraj poznaliśmy 20 finalistów i 8 laureatów.

Organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury konkurs "Wałbrzych Ma Talent" ma na celu wyłonienie osób indywidualnych, zespołów lub grup, które posiadają niecodzienne umiejętności i talent w dowolnej dziedzinie. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: dzieci do lat 12 i uczestnicy powyżej 13 roku życia. Laureaci konkursu oprócz nagrody finansowej w wysokości 2 000 złotych i nagród rzeczowych mogą też liczyć na opiekę impresaryjną Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury i wyjazd na Polonijny Festiwal Kultury w Hanowerze.

W tym roku w dwóch castingach, zorganizowanych w marcu i kwietniu, zaprezentowało się łącznie blisko 50 uzdolnionych mieszkańców naszego regionu. Finaliści wystąpili przed szeroką publicznością wczoraj, podczas Dni Wałbrzycha. Jury konkursowe nie miało łatwego zadania podczas wyboru najbardziej utalentowanych uczestników. Ostatecznie decyzją Jury nagrody rzeczowe otrzymali: Maja Klasik, Bartłomiej Kutyba i Katarzyna Włodarczyk. Wśród laureatów znaleźli się: Klaudia Kutyba, Julia Kuc, Blue Dance Crew, Kamil Jowik i zwycięzca tegorocznej edycji "Wałbrzych Ma Talent" - Angelo Ciureja.

Twoja reakcja na artykuł?

7
44%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
25%
Złości
5
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group