Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3900
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Finał za miesiąc

Wtorek, 27 lipca 2021, 11:28
Aktualizacja: 13:59
Autor: JAZ
Wałbrzych: Finał za miesiąc
Fot. JAZ
Przed nami występy finałowe wałbrzyskiej edycji Brave Kids 2021.

Finałowy koncert dzieci przygotowały ucząc się od siebie nawzajem tańca, muzyki i teatru podczas warsztatów. W ostatnim dniu na scenie zobaczymy więc młodych artystów z Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzycha", dzieci z Wałbrzyskiej Akademii Dzieci Świata, dzieci z grup artystycznych ze Słowacji i Gruzji oraz lokalne dzieci z Aglomeracji Wałbrzyskiej.

- Brave Kids to działania artystyczne i rozwojowe dla zagranicznych i lokalnych grup artystycznych osób indywidualnych, którzy podczas zajęć warsztatowych pod okiem doświadczonych instruktorów Brave Kids pracują wspólnie w myśl projektu „dzieci uczą dzieci”. Opierają się one na odkrywaniu potencjału i talentów poszczególnych uczestników, którzy następnie dzielą się swoimi umiejętnościami z innymi. Ideą warsztatów jest wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwinięcie umiejętności współpracy i twórczego działania w grupie, komunikacji i empatii - mówią organizatorzy

Samo wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2021, które z kolei finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz środków Gminy Wałbrzych i Gminy Wrocław.

Finałowy koncert zaplanowano na 27 sierpnia o godz. 18:30 w Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group