Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3082
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Finał zbiórki karmy

Piątek, 21 grudnia 2018, 9:26
Autor: red
powiat wałbrzyski: Finał zbiórki karmy
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Za nami finał zbiórki karmy dla podopiecznych Fundacji „Na pomoc zwierzętom” z Boguszowa – Gorc, którą prowadzą Joanna Sobina oraz Mirosław Ciułkowski.

Około pół tony karmy udało się zebrać w punktach zbiórki w: Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu, Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz SOSW w Nowym Siodle. Ponadto do akcji przyłączyła się Agnieszka Węgrzyn, która zorganizowała zbiórkę w Monachium oraz Grupa Wałbrzyskich Morsów. W imieniu Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego Iwona Frankowska uczestniczyła w przekazaniu karmy dla zwierząt.
- Bardzo się cieszę, że udało się zebrać tak dużą ilość żywności dla zwierząt. Zima jest dla nich bardzo trudnym czasem. Tutaj w fundacji każda forma wsparcia jest bardzo ważna. Większość zwierząt jest w stanie ciężkim, wymagającym całodobowej opieki, a właściciele fundacji zdani są sami na siebie i uzależnieni od pomocy darczyńców. W imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę, za okazane serce - powiedziała Wicestarosta.

Twoja reakcja na artykuł?

6
86%
Cieszy
1
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group