Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2032
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fit Zone coraz bliżej mistrzostwa

Wiadomości: Czarny Bór
Środa, 5 lutego 2014, 14:09
Aktualizacja: 14:10
Autor: PAW
Fot. red
Kamiennogórski Fit Zone odniósł szóstą z rzędu wygraną i przewodzi w lidze. Mecz Świerkowej z Balmetem został przełożony.

Wyniki:

Świerkowa Czarny Bór – Balmet – przełożony na 22 lutego

Zebra Mieroszów – Górnik Gorce 13-1 ( Krusz – 4, Łukasik – 3, Żywczak – 2, Kołodziejczyk, Stelmaszczuk, Sindrewicz i Sierocki – Ustasz)

Skalnik Czarny Bór – Iskra Witków 4-5 (Jarosław Maliszewski – 2, Adrian Maliszewski, Wiącek – Cieszkowski – 2, Groń – 2, Mrówka)

AKS Barbara Kuźnice – Czarni Przedwojów 5-4 (Lipiński – 3, Gołek, Krupa – Młodzińki – 3, Krzysztofek)

Fit Zone Kamienna Góra – Gwarek Wałbrzych 10-4 (Wąchała – 2, Masiel – 2, Kulpa – 2, Domin – 2, Pietrzykowski, Kraszewski – Maciej Michnicki - 2, Marcin Michnicki, Wroczyński)

Tabela:

1. Fit Zone Kamienna Góra 18 40-18
2. Balmet 12 38-10
3. Świerkowa Czarny Bór 12 29-16
4. AKS Barbara Kuźnice 12 36-27
5. Zebra Mieroszów 9 32-25
6. Czarni Przedwojów 9 38-32
7. Skalnik Czarny Bór 6 18-32
8. Iskra Witków 4 12-22
9. Gwarek Wałbrzych 3 14-38
10. Górnik Gorce 1 10-47

Klasyfikacja strzelców:

16 - Lipiński (AKS),

12 - Krusz (Zebra), Młodziński (Czarni)

10 - Kwaśniewski (Czarni)

9 - Krzysztofek (Czarni), Masiel (Fit Zone),

8 - Łatka (Balmet), Żywczak (Zebra), Gołek (AKS),

7 – Jastrzębowski (Balmet), Marszałek (Świerkowa), Domin (Fit Zone),

6- Foryś (Świerkowa), Koźlak, Pyda (obaj Balmet), Łukasik (Zebra), Adrian Maliszewski (Skalnik), Kulpa (Fit Zone)

5 - Kois (Świerkowa), Poręba (AKS), Kraszewski (Fit Zone),

4 –Krawczyk (AKS), Maciej Michnicki (Gwarek),

3 - Miecznikowski (Gwarek), Schodowski (Balmet), Ryszard Bejnarowicz, Schabiński (obaj Świerkowa), Pokrzywa, Wiącek, Jarosław Maliszewski (wszyscy Skalnik), Kulesza (Górnik), Bieńkowski, Wąchała (obaj Fit Zone), Groń (Iskra)

2 – Majrowski, Wojciechowski (obaj Balmet), Rosłan, Zarzecki (obaj Fit Zone), Antecki (Górnik), Szablewski (Świerkowa), Kołodziej, Cieszkowski (obaj Iskra), Sondej, Gołda (obaj Czarni), Sierocki, Stelmaszczyk, Kołodziejczyk, Sindrewicz (wszyscy Zebra), Krupa (AKS)

1 –Krzysztof Maliszewski, Szczepaniak, Mastej (wszyscy Skalnik), Lic, Dobrowolski, Rojek, Kuna, Ostasz (wszyscy Górnik), Ludwiczak, Zygmunt Bejnarowicz, Supik (wszyscy Świerkowa), Gaweł, Niemiec, Stawiarski, Mrówka, Kurnyta (wszyscy Iskra), Sebastian Prugar, Łukasz Prugar, Wroczyński, Banaszak, Marcin Michnicki, Cyrta (wszyscy Gwarek), Sochacki, Wąs, Wieczorek (wszyscy Czarni), Kuk, Pietrzykowski (obaj Fit Zone), Sikorski, Choma, Bielecki, Kulik (wszyscy Balmet), Piwiński (AKS), samobójcza (dla Gwarka), samobójcza (dla Fit Zone)

Najlepszy bramkarz:

10 – Gratkowski (Bal Met),

16 - Kurylas (Świerkowa),

18 –Cisowski (Fit Zone)

22 - Mokrzycki (Iskra),

25 – Stelmaszczuk (Zebra)

27 – Kudaj (AKS)

32 – Wyszowski (Skalnik), Hołda (Czarni)

38- Bąkiewicz (Gwarek),

47 – Dobrowolski (Górnik)

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group