Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4199
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Fit–Boxing w Aqua Zdroju

Czwartek, 30 października 2014, 13:02
Aktualizacja: 13:02
Autor: PAW
Zapraszamy 12 listopada o godz. 17:00 na zajęcia pokazowe FIT– BOXING z instruktorką, Iwoną Modrzejewską.

Podczas zajęć będzie możliwość zapisania się do grupy stałej. Dla klientów posiadających karnety i karty rabatowe WSTĘP WOLNY. Zapisy w Strefie Sport i pod numerem telefonu: (74) 660 93 13.

Zajęcia Fit-Boxing są połączeniem treningu cardio, fat burning oraz treningu kondycyjnego, wzmacniającego całe ciało zawierającym elementy boksu, kick boxingu i muay thai, będącego sztuką walki, której korzenie wywodzą się z Tajlandii.

Trening składa się z trzech głównych części:

1. Rozgrzewka – typowe ćwiczenia rozgrzewające stawy i mięśnie, pobudzające krążenie oraz ćwiczenia rozciągające, przygotowujące do części głównej

2. Część główna – trening wydolnościowy, poprawiający metabolizm i przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbiący ciało, zawierający typowe techniki ręczne i nożne wykorzystywane w sportach walki oraz elementy samoobrony (kopnięcia na różnych płaszczyznach, uderzenia ręczne, uniki itp). Ta część mocno angażuje całe ciało, poprawia koordynację, wzmacnia i ujędrnia oraz pozwala szybko tracić zbędne kilogramy. Pomiędzy ćwiczeniami następują aktywne przerwy, np. bieg w miejscu. Taka intensywność treningu powoduje, że nawet po jego zakończeniu i w nocy nasz metabolizm pracuje na wyższych obrotach, przez co tracimy więcej kalorii nawet podczas snu. Ćwiczenia wykonujemy samodzielnie oraz w parach motywując się wzajemnie.

3. Wyciszenie – zwalniamy tempo pozwalając wyciszyć się organizmowi. Ta część zawiera również statyczne ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające kończące się rozciąganiem.

Trening przeznaczony jest dla każdej aktywnej osoby, niezależnie od wieku czy postury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group