Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2686
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Football Academy partnerem konkursu trików piłkarskich Cartoon Network

Wiadomości: Kraj
Wtorek, 11 czerwca 2013, 16:25
Aktualizacja: 16:26
Autor: PAW
Fot. użyczone
Właśnie wystartował konkurs piłkarski pod nazwą „Akademia Cartoon Network – Futbol”, w którym główną nagrodą jest trening z Łukaszem Podolskim. Partnerem wydarzenia, organizowanego przez stację Cartoon Network, jest sieć szkółek piłkarskich dla dzieci Football Academy.

Dla małych i tych nieco większych fanów futbolu szykuje się wielka gratka! „Akademia Cartoon Network – Futbol”, będąca kontynuacją zeszłorocznej edycji konkursu piłkarskiego „Podaj do Cartoon Network”, właśnie się rozpoczęła. – Już po raz drugi szukamy prawdziwego piłkarskiego talentu. Zachęcamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat, by zaprezentowały nam swoje umiejętności. Zwycięzca weźmie udział w sesji treningowej z Łukaszem Podolskim, napastnikiem Arsenalu Londyn! – mówi Małgorzata Chapman, dyrektor marketingu i PR Cartoon Network w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Beneluksu, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać krótki film wideo z prezentacją własnych trików piłkarskich, a następnie umieścić go na stronie konkursowej: www.cartoonnetwork.pl/akademia-cn. Można również wybrać się na jedną z sześciu imprez sportowych, które odbędą się w największych miastach w Polsce (Szczecin 08.06., Poznań 09.06., Gdańsk 15.06., Warszawa 16.06., Wrocław 22.06. i Kraków 23.06.). Podczas tych wydarzeń, ekipa filmowa Cartoon Network nagra klipy i od razu zarejestruje je w konkursie. Sesjom nagraniowym towarzyszyć będą treningi i zabawy piłkarskie, które poprowadzą trenerzy z Football Academy, ogólnopolskiej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci.
– Każdy uczestnik, zanim stanie przed kamerą, rozgrzeje się i poćwiczy z nami swoje triki piłkarskie. Przygotowaliśmy specjalną strefę treningową, w której na dzieci czekać będzie przede wszystkim dużo sportowej zabawy na świeżym powietrzu – mówi Paweł Jędrzejewski, trener i szef Działu Sportu w Football Academy.

Każdy, kto zgłosi się do konkursu, ma szansę wyjechać w wakacje do Wielkiej Brytanii, by tam trenować wraz z Łukaszem Podolskim, jednym z najbardziej znanych na świecie piłkarzy polskiego pochodzenia.
– Wszystkie klipy, które zostaną umieszczone na internetowej stronie konkursu, wezmą udział w głosowaniu internautów. Następnie, spośród 20 wyróżnionych filmów, specjalnie powołane jury, pod przewodnictwem Michała Pola (dziennikarza portalu Sport.pl), wyłoni zwycięzcę – tłumaczy Małgorzata Chapman. Najlepszy zawodnik z Polski wyjedzie do Londynu wraz z pozostałymi laureatami z siedmiu krajów Europy, w których „Akademia Cartoon Network” odbywa się jednocześnie.

Jak przygotować się do konkursu?
– Najważniejsze są systematyczne ćwiczenia, najlepiej pod okiem profesjonalnego trenera. Regularny i dostosowany do wieku oraz umiejętności trening daje szybkie rezultaty, zwłaszcza, gdy rozpoczyna się go od najmłodszych lat. Ale, jeśli piłka nożna to nasza prawdziwa pasja, czasem wystarczy po prostu wziąć korki, piłkę i ruszać z kolegami na boisko! – zachęca Paweł Jędrzejewski.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group