Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 4831
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Gala 25–lecia WSSE

Niedziela, 11 grudnia 2022, 9:58
Aktualizacja: 11:11
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Gala 25–lecia WSSE
Fot. WSSE "Invest Park"
Gala 25–lecia Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" za nami. Minione ćwierć wieku to ponad 42 mld zł nakładów i zaangażowanie kapitału z 25 państw całego świata.

W czwartek uroczyście świętowano jubileusz WSSE, w ramach którego podsumowano 25 lat rozwoju spółki i całego regionu. W swoim przemówieniu Prezes "INVEST-PARK" Piotr Wojtyczka podkreślił olbrzymi wkład w rozwój Strefy włożony przez przedsiębiorców, pracowników oraz administrację centralną i samorządową:

- To własśnie Wy, przedsiębiorcy — ludzie ambitni, konsekwentni i twórczy — potraficie nadać pustej przestrzeni głębszy sens i długodystansowy cel. Nadajecie tym pustym ulicom konkretne nazwy i adresujecie te miejsca, w których reszta dostrzega jedynie nieużytek - mówi prezes. - Nie byłoby jednak tych przeszło 260 zrealizowanych inwestycji, 600 decyzji i skrupulatnie przygotowanych pozwoleń gdyby nie kadra Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - praca z Państwem to dla mnie zaszczyt. Wspólnym mianownikiem dla tych wszystkich nieprawdopodobnych, małych i dużych sukcesów, jest dobry klimat. Atmosfera i warunki tworzone przez naszą centralną i samorządową administrację — przez wójtów, burmistrzów, prezydentów i parlamentarzystów. Dziękuję za to, że Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna może zawsze na Państwa liczyć.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
4
13%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
7%
Złości
17
57%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group