Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4024
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Galowy koncert sylwestrowy w Aqua Zdroju

Środa, 27 grudnia 2017, 6:34
Autor: red
Wałbrzych: Galowy koncert sylwestrowy w Aqua Zdroju
Fot. organizatorzy
Serdecznie zapraszamy na Galowy Koncert Sylwestrowy „Wiesław Ochman i jego przyjaciele”, który odbędzie się w sobotę 30 grudnia 2017 r. godz. 18:00 w Centrum AQUA ZDRÓJ.

Wiesław Ochman to światowej sławy tenor, którego droga artystyczna wiodła od Opery Śląskiej po najsławniejsze sceny operowe świata: Teatr Bolszoj, La Scala, Opera Paryska, Metropolitan Opera i wiele innych. „O mało nie wyrosłem na chuligana” – wyznał kiedyś w wywiadzie. Wychowywał się bowiem na warszawskiej Pradze, na Ząbkowickiej słynącej z ferajny, która nie lubiła żartować. Mimo to zdołał ukończyć szkoły i dotrzeć na studia… na Wydział Ceramiczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Edukację wokalną rozpoczął dopiero na II roku studiów ceramicznych. Jeszcze nie wierzył, że śpiew będzie jego profesją. Po ukończeniu studiów otrzymał propozycję pracy w Operze Śląskiej. I w ten oto sposób rozpoczął swoją największą przygodę życiową. Choć musiał trochę poczekać na sukcesy światowe (druga połowa lat 60.), to na najsłynniejsze estrady i sceny operowe wkraczał już z bardzo dobrym przygotowaniem i potężnym repertuarem.

Zakończenie roku jest zawsze okazją do wspaniałej zabawy w gronie bliskich, przyjaciół i znajomych. Wszystkich, którzy zechcą spędzić ten wyjątkowy w roku wieczór inaczej niż w klubach huczących od głośnej muzyki, rozkoszując się raczej bogatą harmonią najpiękniejszych melodii, niż głośnym hałasem dyskotekowych przebojów zapraszamy na wspaniały Galowy Koncert Sylwestrowy. Wieczór będzie się mienił dowcipem, humorem i ciekawymi anegdotami opowiadanymi przez gospodarza koncertu – Wiesława Ochmana. Wszystko to okraszone zostanie najpiękniejszymi pieśniami, ariami i duetami operetkowymi i znanymi utworami w wykonaniu solistów: Aleksandry Stokłosa (sopran), Renaty Dobosz (mezzosopran) i Macieja Komandera (tenor) oraz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej pod dyrekcją Bartosza Żurakowskiego. Życzymy Państwu szampańskiej zabawy w doborowym towarzystwie przy dźwiękach znanych i lubianych melodii.

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie www.interticket.pl

Szczegółowe informacje – tel. 74 842 28 93

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group