Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3705
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Gitarowe brzmienie

Wtorek, 2 lipca 2019, 8:27
Aktualizacja: 9:11
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: Gitarowe brzmienie
Fot. red.
W Kościele filiarnym pw. WNMP przy ulicy Kłodzkiej w Jedlinie–Zdroju odbył się wczoraj koncert noszący tytuł "Pod skrzydłami Mistrza".

W koncercie udział wzięły dwie gitarzystki, uczennice prof. Marka Zielińskiego z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia we Wrocławiu: Beata Atłas i Nel Maślanka. Koncert prowadzony przez Witolda Kozakowskiego został zorganizowany w ramach XIII Letnich Warsztatów Gitarowych w Jedlinie-Zdroju.

W najbliższy piątek w tym samym kościele o godzinie 19.00 odbędzie się recital lutniowy "W świecie muzyki dawnej", w którym wystąpi Michele Cinquina z Włoch, a w sobotę również o godzinie 19.00 w Kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej przy ulicy Piastowskiej w Jedlinie-Zdroju podczas "Wieczoru wirtuoza" recital gitarowy da znakomita gitarzystka Elena Papandreou z Grecji.

Na niedzielę na godzinę 15.00 również w Kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej zaplanowano koncert finałowy uczestników XIII Letnich Warsztatów Gitarowych. Wystąpią soliści, zespoły kameralne i młodzieżowa orkiestra gitarowa. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group