Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3087
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Głuszyckie pary świętowały jubileusze małżeństw

Wtorek, 13 grudnia 2016, 8:02
Autor: red
REGION, Głuszyca: Głuszyckie pary świętowały jubileusze małżeństw
Fot. organizatorzy
Przed laty przyrzekali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Przede wszystkim jednak obiecali darzyć się uczuciem, które – co było widać – mimo upływu wielu lat nie wygasło.

Małżonkowie obchodzący w bieżącym roku 35, 40, 45 i 50-lecie pożycia małżeńskiego zostali zaproszeni przez głuszycki samorząd do restauracji „Gościniec Sudecki” na spotkanie jubileuszowe par małżeńskich. W wyjątkowo uroczystym spotkaniu wzięło udział prawie 50 par małżeńskich.

Gratulacje i kwiaty dla szacownych jubilatów przekazali burmistrz Głuszycy Roman Głód, przewodniczący Rady Miejskiej w Głuszycy Grzegorz Milczarek, kierownik USC i sekretarz Gminy Wiesława Moździerz oraz zastępca burmistrza Grzegorz Szymański.

Jubilaci świętujący Złote Gody: Państwo Halina i Tadeusz Gostkowscy, Bronisława i Józef Szponarscy, Czesława i Bronisław Wieczorkowie, Barbara i Bronisław Leszczyńscy, Maria i Tadeusz Żurowscy otrzymali ponadto listy gratulacyjne oraz medale przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Uroczystość uświetniły występy instrumentalne uczniów Sowiogórskiej Akademii Muzycznej działającej przy głuszyckiej Fundacji Katolicka Inicjatywa Berit. Dziękujemy młodym muzykom: Hannie Laszkiewicz, Kalinie Hac, Marcie Pąklak, Kacprowi Steciukowi, Damianowi Peperze oraz opiekunowi Ewelinie Korbie za piękną oprawę muzyczną wydarzenia. Serdeczne podziękowania dla restauracji “Gościniec Sudecki” za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla jubilatów.
- Małżeństwa z wieloletnim stażem, okazujące sobie szacunek i przywiązanie to piękny przykład dla współczesnych młodych ludzi i dowód na to, że rodzina jest najważniejszą wartością w życiu człowieka - zauważył w czasie przemówienia burmistrz Roman Głód, który w imieniu głuszyckich władz samorządowych życzył wszystkim zacnym Jubilatom zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata wspólnego życia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group