Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3903
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Gmina Walim na TOUR SALON w Poznaniu

Czwartek, 6 listopada 2014, 6:25
Autor: opr.red.
Walim: Gmina Walim na TOUR SALON w Poznaniu
Fot. www.walim.pl
Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, to cieszące się 25 letnim stażem, największe wydarzenie turystyczne w Polsce. Podczas tych targów każdy przybyły miał możliwość zapoznania się z tysiącami ofert turystycznych, prezentowanych przez ponad 700 wystawców z kraju i zagranicy.

Tour Salon daje wielką możliwość dotarcia ze swoją ofertą turystyczną do turystów pragnących poznać atrakcyjne miejsca, skrywające się w różnych zakątkach naszego kraju. Dlatego też Gmina Walim w ramach Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracja Wałbrzyska, pojawiła się na Targach Poznańskich prezentując swoją bogatą ofertę turystyczną.

Wspólne stoisko Aglomeracji Wałbrzyskiej przyciągało wielu potencjalnych turystów oraz przewodników turystycznych zaciekawionych naszym regionem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także maskotki Duża i Mała Sowa oraz darmowe pajdy chleba ze smalcem, przygotowane przez naszych lokalnych producentów. Atrakcją były też mufinki, sowinki oraz rodzinka sów – lokalne ciasteczka.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group