Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4283
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Gofrownica i lalki

Niedziela, 17 października 2021, 7:45
Autor: red
Wałbrzych: Gofrownica i lalki
Fot. KMP Wałbrzych
19–latkę oraz 22–latka zatrzymali w ciągu ostatnich 24 godzin funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Podejrzani odpowiedzą za kradzieże sklepowe, gdzie w trzech różnych miejscach ich ręce wpadły zabawki, słodycze oraz artykuły gospodarstwa domowego, a straty łącznie oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

Do zatrzymania 19-latki doszło przy ul. Andersa w Wałbrzychu. Policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego pierwszego komisariatu ustalili, że tylko we wrześniu tego roku to właśnie ta wałbrzyszanka czterokrotnie dokonała kradzieży sklepowych w marketach przy ul. Palisadowej, Długiej oraz Kusocińskiego. W jej ręce wpadły różnego rodzaju słodycze, sprzęt gospodarstwa domowego – m.in. gofrownica – oraz markowe dziecięce lalki. Straty oszacowane zostały łącznie na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

Ponadto w toku wykonanych dalszych czynności operacyjnych i procesowych w ręce tych samych funkcjonariuszy wpadł 22-letni wałbrzyszanin, który był współsprawcą kradzieży.

Oboje podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Za kradzieże sklepowe grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
3
43%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group