Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2053
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gorąco w 9 Fali

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 30 sierpnia 2010, 12:19
Aktualizacja: 12:20
Autor: Dominika Krawczyk
Zabawa w 9 Fali
Fot. Dominika Krawczyk
Wygląda na to, że taneczne wieczory zagoszczą w Tawernie 9 Fala na stałe. Kolejne spotkanie z prowadzącymi zabawę, tancerzami z grupy Salsa Street Squad, na pewno zaliczyć można do udanych.

Dominika, Kasia, Kamila, Karolina, Marcelina, Kasia, Justyna, Ewelina, Zuzia, Magda i Karolina. To te tancerki demonstrowały zgromadzonym, jak się tańczy salsę. Dzielnie pomagali im panowie – Marcin, Krzysztof, Piotr i Marcin, który krążył pomiędzy tańczącymi z mikrofonem. Każdy z tancerzy doskonale czuje się w latynoskich rytmach, nie gorzej radzą sobie także z breakdancem.

– Nie chcemy ograniczać się tylko do salsy. W najbliższym czasie planujemy pokazać trochę hip-hopu, tango argentyńskie i specjalny układ przygotowany do piosenki Michaela Jacksona z jego ostatniej płyty This is it – zachęca Marcin Nosal, lider grupy.

Na razie podczas tanecznych wieczorów w 9 Fali wszystkim świetnie wychodzi nauka salsy, z cha - chą i merengue jest już trochę gorzej. – Nie pierwszy raz uczę się tych kroków, jednak nadal mi nie wychodzą – mówi ze śmiechem Monika. – Fajnie, że są takie imprezy, na których można nauczyć się tańczyć – dodaje jej koleżanka Ania.

Tym razem Salsa Street Squad pokazała zgromadzonym, jak się tańczy salsę w stylu Los Angeles, co to jest Cha-Cha i jak wygląda Baciata. Między pokazami, goście bawili się w rytm dobrze znanych przebojów sprzed lat. Nie zabrakło także nowszych hitów. Pełen parkiet, to najlepsza reklama tej imprezy, która już powoli zyskuje sobie stałych bywalców. A kolejna już 25 września.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group