Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5470
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Górale na Start

Środa, 2 czerwca 2021, 9:58
Aktualizacja: 9:59
Autor: JAZ
Wałbrzych: Górale na Start
Fot. JAZ
Górale na Start w Parku Sobieskiego stały się imprezą, która wpisuje się w tradycję sportowych wydarzeń w mieście. Kolejna edycja zawodów czeka nas w najbliższy weekend. W sobotę możemy zobaczyć na trasie zawodników, którzy będą się z nią zapoznawać. Odbędą trening w terenie. Starty zaplanowano na niedzielę.
- W niedzielę zaczniemy od startów najmłodszych. Pierwsze wyścigi już od godziny 8:50. Start Elity Kobiet zaplanowano na godzinę 13:45. Mężczyźni wyruszą o 15:45. Wcześniej każdy z zawodników będzie mógł odbyć trening, dzięki czemu zawodników na trasie, będziemy mogli zobaczyć od godziny 16:00, również w sobotę - mówi Piotr Walerak, dyrektor wyścigu Górale na Start.

Tegoroczna trasa niewiele się będzie różnić od poprzednich. Jeden z pierwszych odcinków technicznych będzie w pobliżu Harcówki. Nieco poniżej zobaczymy bardziej widowiskowe miejsca na trasie. Na zawodników czekają drewniane kładki, dropy.

- W centralnej części parku, obok Góry Parkowej, wybudowaliśmy specjalne, nazwane Rock Garden, które charakteryzuje się przejazdem przez kamienie. Tam również będzie funkcjonowała strefa kibica. Z tego miejsca najlepiej obserwować wyścig. Jest to także dobre miejsce do fajnych zdjęć - tłumaczy Piotr Walerak.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group