Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2656
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Górale wystartowali

Wiadomości: Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 9:37
Aktualizacja: 1:13
Autor: PAW
Fot. PAW
W Boguszowie–Gorcach odbyła się I edycja imprezy „Górale na Start”.

Wyniki:

Szkrabiątka:
1.Mikołaj Piotrowski – Jama Wałbrzych
2.Szymon Piętek – Świdnica

Szkraby chłopcy:
1.Stanisław Romanik – Świdnica
2.Antoni Romanik – Świdnica
3.Szymon Serowik – Smolec

Szkraby dziewczęta:
1.Magdalena Gniadek – Lubawka

M-8:
1. Wiktor Wiśniewski – Bielawa
2. Adam Wąsowicz – Wrocław
3. Jakub Dziewa – Złoty Stok

K-8:
1. Natalia Gieracka – Oleszna
2. Martyna Tomasik – Wałbrzych
3. Julia Gąsiorek – Lubawka

M-11:
1. Patryk Gieracki – Ślęża Sobótka
2. Jakub Gniadek – MTB Lubawka
3. Aleks Pachla – Jama Wałbrzych

K-11:
1. Sara Tonder – Karolina Jaworzyna Śl.
2. Julia Wojtoń – Centrum Nowa Ruda
3. Paulina Pastuszek – Karolina Jaworzyna Śl.

M-14:
1. Krystian Żurak – Kusy Przyłęk
2. Mateusz Giżycki – Kusy Przyłęk
3. Bartosz Van Hoof – Kusy Przyłęk

K-14:
1. Laura Gut – Olszyna

M-17:
1. Karol Rabiega – Świebodzice
2. Adam Kruk – Wałbrzych
3. Jakub Reichel – Wałbrzych

K-17:
1. Barbara Zielińska – Świebodzice
2. Weronika Karbowska – Wałbrzych

M-19:
1. Maciej Kaczmarek – Jama Wałbrzych
2. Marcin Janiszewski – Jama Wałbrzych
3. Gracjan Krzemiński – Kłodzko

K-19:
1. Patrycja Mosakowska – Epic Team
2. Karolina Rozenek – Marcinowice

Młodzicy:
1.Filip Helta – Jama Wałbrzych
2.Dawid Gieracki – Śleża Sobótka
3.Albert Pogwizd – MTB Lubawka

Młodziczki:
1.Klaudia Cybulska – Centrum Nowa Ruda
2.Patrycja Piotrowska – Jama Wałbrzych
3.Paulina Trębacz – Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice

Juniorzy młodsi:
1.Łukasz Szymczuk – Jama Wałbrzych
2.Krzysztof Bujalski – Jama Wałbrzych
3.Łukasz Winiarski – Jama Wałbrzych

Juniorki młodsze:
1.Karolina Piotrowska – Jama Wałbrzych
2.Dominika Niemiec – MTB Lubawka
3.Iwona Kurczab – Złoty Stok

Juniorzy:
1.Dawid Bujalski – Jama Wałbrzych
2.Maciej Bartkowski – Chojnów
3.Jacek Grzybowski – KCNC

Juniorki:
1.Aleksandra Podgórska – Bielawa
2.Dorota Silarska –Złoty Stok
3.Kamila Szewczyk – Karolina Jaworzyna Śl.

M-23:
1. Marcin Kawalec – Złoty Stok
2. Paweł Wojczak – Złoty Stok
3. Mikołaj Jurkowlaniec – Chrobry Głogów

Elita mężczyźni:
1.Rafał Hebisz – Złoty Stok
2.Rafał Alchimowicz – Złoty Stok
3.Marcin Kawalec – Złoty Stok

Elita kobiety:
1.Michalina Ziółkowska – Złoty Stok
2. Marta Sułek – Świdnica
3. Paulina Hebisz – Złoty Stok

Masters mężczyźni:
1.Tadek Ddenes – Epic Team
2. Piotr Iciaszek – Jama Wałbrzych
3. Krzysztof Paluszek – Bielawa

Masters kobiety:
1.Ewa Gruda – Centrum Nowa Ruda
2. Halina Nowicka - Bardo

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group