Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

GP Głuszyca jedzie do Parlamentu Europejskiego

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Wtorek, 4 listopada 2014, 6:20
Autor: red
Fot. użyczone
24 października odbyły się szkolne eliminacje „Konkursu wiedzy o Unii Europejskiej” pod patronatem Lidii Geringer de Oedenberg.

Dzięki nawiązanej współpracy z posłem do Parlamentu Europejskiego Lidią Geringer de Oedenberg, uczniowie mogli wykazać się wiedzą o Unii Europejskiej i zawalczyć o główną nagrodę. A nagrodą był 4-dniowy wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli lub Strasburgu.

Miło nam poinformować, że uczennica z Głuszycy Natalia Chycka zdobyła główną nagrodę i wyjedzie na ufundowaną przez Lidią Geringer de Oedenberg wycieczkę do Parlamentu Europejskiego. Nauczycielem, który został wyróżniony za swoją pracę i wyjedzie jako opiekun Natalii, została Agnieszka Dobosz.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Basia 4-11-2014 15:17
O widzę, że Pani Dyrektor Ewa Dorosz, jak zawsze skuteczna w zdobywaniu atrakcyjnych nagród dla uczniów i nauczycieli. Na pewno będę na nią głosowała w najbliższych wyborach samorządowych na Burmistrza Głuszycy.
~Kasia2 4-11-2014 22:32
To nie jest wcale zasługa pani dyrektor tylko opiekunki, pani Dobosz, bo pani Dobosz jest wspaniałą nauczycielką, to trzeba zrozumieć!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group