Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3784
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Gra terenowa

Czwartek, 30 września 2021, 7:29
Aktualizacja: 8:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Gra terenowa
Fot. organizatorzy
Bezpieczna droga do szkoły i terenu obiektu OSiR w Boguszowie – Gorcach.

Na terenie OSiR w Boguszowie – Gorcach została przygotowana gra terenowa w ramach projektu "Bezpieczna droga do szkoły i terenu obiektu OSiR" dla chętnych dzieci z całego miasta, przy współpracy nauczycieli wychowania fizycznego z PSP nr 5 im. B. Malinowskiego i pracowników OSiR.

Tematyka zagadnień gry terenowej obejmowała pytania z zakresu sportu, wiedzy na temat pierwszej pomocy, bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, umiejętności rozpoznania oznaczeń poziomych i pionowych oraz turystyki terenu powiatu wałbrzyskiego.

Mimo niesprzyjającej aury, wszyscy uczestnicy bawili się doskonale. Radość oraz uśmiech na twarzy gościł u każdego gracza. Podsumowaniem zmagań był dyplom oraz nagrody rzeczowe wręczone przez Dyrektora PSP nr 5 w Boguszowie – Gorcach. Gra terenowa to kolejny ważny punkt w realizacji projektu realizowanego przez PSP nr 5 im. B. Malinowskiego w Boguszowie–Gorcach z Funduszu Toyoty - Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas codziennych spacerów uczniów, wkrótce zostaną zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pomysłodawcy projektu planują wymianę ogrodzenie przy szkole, montaż barierek ograniczających wtargnięcie ucznia na jezdnię, ustawienie stojaka na rowery w bezpiecznym miejscu oraz utworzenie nowoczesnego przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu w części miasta Gorce.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group