Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 1953
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grali w bule w Wałbrzychu i Boguszowie–Gorcach

Wiadomości: Wałbrzych / Boguszów-Gorce
Sobota, 24 października 2009, 10:46
Aktualizacja: 10:52
Autor: ft
Fot. mswiezy
Edward Serafin, Przemysław Drubka oraz Rafał Kowalczyk z Jedliny Zdroju zwyciężyli rozegrane w Wałbrzychu Mistrzostwa Dolnego Śląska w Petanque. W Boguszowie–Gorcach podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów wygrali natomiast Artur Kałużny, Mateusz Wiśniewski i Dawid Matuszewski.

Na bulodrom do wałbrzyskiego Parku Sobieskiego przyjechało kilkanaście najlepszych ekip z całego Dolnego Śląska. Szans rywalom nie dali Edward Serafin, Przemysław Drubka, Rafał Kowalczyk. W finale wyższość przeciwników uznać musieli Artur Betz, Patryk Witkowski oraz Marcin Wąchała. Brąz wywalczyli Rafał Kieca, Sergiusz Gądek oraz Piotr Wija.

W Boguszowie-Gorcach rywalizowali ze sobą młodsi pasjonaci Petanque. Wśród 12 ekip znalazły się nawet dwie drużyny z Czech. Armada, w składzie Artur Kałużny, Mateusz Wiśniewski i Dawid Matuszewski pokonała Nysę Team z Dominikiem Makerakiem, Michałem Wojtunikiem i Kacprem Niewiadomskim. Na najniższym stopniu podium znalazł się Karaś Złocisty z Wałbrzycha (Sergiusz Gądek, Dominika Witkowska oraz Patryk Witkowski)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group