Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1702
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grali zawodnicy z grupy Orlika

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 24 grudnia 2017, 11:14
Aktualizacja: 11:45
Autor: PAW
Fot. Robert Bajek
W wałbrzyskim Aqua Zdroju odbył się ostatni tegoroczny turniej w grupie wiekowej Orlików.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego turnieju, który wywołał wiele emocji wśród samych zawodników, ale również wśród kibiców. Przypomnijmy, że turniej był rozgrywany w ramach Memoriału Józefa Urbanowicza.

Grupa A:

Zagłębie Wałbrzych - Futgol II Czarny Bór 1:1
Trojan Lądek-Zdrój - Młode Wilki Szczawno-Zdrój 0:1
Biały Orzeł Mieroszów - Zagłębie Wałbrzych 0:1
Futgol II Czarny Bór - Trojan Lądek-Zdrój 0:1
Młode Wilki Szczawno-Zdrój - Biały Orzeł Mieroszów 0:1
Zagłębie Wałbrzych - Trojan Lądek-Zdrój 0:0
Futgol II Czarny Bór - Biały Orzeł Mieroszów 0:1
Młode Wilki Szczawno-Zdrój - Zagłębie Wałbrzych 1:1
Trojan Lądek-Zdrój - Biały Orzeł Mieroszów 3:1
Futgol II Czarny Bór - Młode Wilki Szczawno-Zdrój 1:1

Klasyfikacja grupy A:

1. Trojan Lądek-Zdrój 4 7 4:2
2. Zagłębie Wałbrzych 4 6 3:2
3. Biały Orzeł Mieroszów 4 6 3:4
4. Młode Wilki Szczawno-Z. 4 5 3:3
5. Futgol II Czarny Bór 4 2 1:3

Grupa B:

MKS Szczawno-Zdrój - AP Strzał w Dziesiątkę 0:3
AP Victoria Wałbrzych - Futgol I Czarny Bór 1:0
Atom Grądy - MKS Szczawno-Zdrój 4:0
AP Strzał w Dziesiątkę - AP Victoria Wałbrzych 0:1
Futgol I Czarny Bór - Atom Grądy 0:8
MKS Szczawno-Zdrój - AP Victoria Wałbrzych 0:5
AP Strzał w Dziesiątkę - Atom Grądy 0:2
Futgol I Czarny Bór - MKS Szczawno-Zdrój 1:2
AP Victoria Wałbrzych - Atom Grądy 2:2
AP Strzał w Dziesiątkę - Futgol I Czarny Bór 2:1

Klasyfikacja grupy B:

1. Atom Grądy 4 10 16:2
2. AP Victoria Wałbrzych 4 10 9:2
3. AP Strzał w Dziesiątkę 4 6 5:4
4. MKS Szczawno-Zdrój 4 4 2:13
5. Futgol I Czarny Bór 4 0 2:13

Półfinały:

Trojan Lądek-Zdrój - AP Victoria Wałbrzych 2:0
Atom Grądy - Zagłębie Wałbrzych 5:0

Mecz o 9. miejsce:

Futgol II Czarny Bór - Futgol I Czarny Bór 3:0

Mecz o 7. miejsce:

Młode Wilki Szczawno-Zdrój - MKS Szczawno-Zdrój 0:1

Mecz o 5. miejsce:

Biały Orzeł Mieroszów - Strzał w Dziesiątkę 1:4

Mecz o 3. miejsce:

AP Victoria Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych 2:1

Mecz o 1. miejsce:

Trojan Lądek-Zdrój - Atom Grądy 0:0, rzuty karne 0:2

Klasyfikacja końcowa:

1. Atom Grądy
2. Trojan Lądek-Zdrój
3. AP Victoria Wałbrzych
4. Zagłębie Wałbrzych
5. AP Strzał w Dziesiątkę
6. Biały Orzeł Mieroszów
7. MKS Szczawno-Zdrój
8. Młode Wilki Szczawno-Zdrój
9. Futgol II Czarny Bór
10. Futgol I Czarny Bór

Najlepszy zawodnik - Kamil Spiżak (Atom Grądy)
Najlepszy bramkarz - Oskar Hurkot (MKS Szczawno-Zdrój)
Najlepszy strzelec - Krystian Worski (AP Victoria Wałbrzych)
Wyróżnienie - Mateusz Wardziński (Biały Orzeł Mieroszów)

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group