Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4525
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Grand Prix Amatorów na Szosie odbędzie się w Boguszowie–Gorcach

Niedziela, 24 lutego 2019, 13:16
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Grand Prix Amatorów na Szosie odbędzie się w Boguszowie–Gorcach
Fot. organizatorzy
W maju kontynuujemy nasze „wysokogórskie” zmagania, wobec czego na rajd w woj. dolnośląskim zapraszamy w Sudety Wałbrzyskie!

Spotykamy się w Boguszowie-Gorcach, którego Rynek szczyci się mianem najwyżej położonego w Polsce. W sieci okolicznych dróg nie zabraknie widokowych smaczków, a także wykonanych staraniem Powiatu Wałbrzyskiego nowiutkich asfaltów, położonych ledwie w 2018 r.

Skoro zaczniemy wysoko – pierwsza część trasy upłynie na sielankowym opadaniu i falowaniu po raczej mniejszych niż większych pagórkach. Im dalej jednak w rajd, tym trudności zaczną pojawiać się większe, a 2-3 podjazdy powinny okazać się cokolwiek wymagające. Uroku zabawie doda też fakt, że niektóre odcinki będą wąziutkie i ciaśniutkie – w sam raz na mocno rozciągnięty sznureczek zapalczywie pedałujących pod górkę harcowników. Dla kogo dystans rzędu 110 km / 1700 m przewyższenia okaże się zbyt dużym wyzwaniem, ten będzie mógł skorzystać z wersji skróconej do ok. 75 km i pozbawionej największych trudności.

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :) Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział do 150 Uczestników.

Twoja reakcja na artykuł?

25
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group