Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4372
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grand Prix dla "Zapolskiej Superstar"

Poniedziałek, 25 września 2017, 10:38
Aktualizacja: 12:42
Autor: red
Wałbrzych: Grand Prix dla "Zapolskiej Superstar"
Fot. Natalia Kabanow
Kolejny festiwalowy sukces spektaklu "ZAPOLSKA SUPERSTAR (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)" Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu.

Jury XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia, odbywającego się w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, obradujące w składzie: Wojciech Malajkat - Przewodniczący, Małgorzata Bogajewska, Maria Pakulnis, Leszek Mądzik po obejrzeniu ośmiu przedstawień konkursowych, jednogłośnie przyznało swoją nagrodę Grand Prix oraz Statuetkę TALI twórcom i wykonawcom spektaklu "Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)".

Tymczasem już jutro w wałbrzyskim Teatrze Dramatycznym o godzinie 19:00 na Scenie Kameralnej druga odsłona GALI EDU, czyli jedynej w Polsce uroczystej prezentacji działań z zakresu edukacji i pedagogiki teatralnej oferowanych przez "Szaniawskiego". Będą podsumowania, wyróżnienia dla nowych Ambasadorów Teatru, prezentacja programu EDU WPŁYWA?, konfrontacja pomysłów na edukację kulturalną w Wałbrzychu i niespodzianki.

GALA EDU skierowana jest do dyrektorów, pedagogów i nauczycieli szkół, pracowników instytucji kultury oraz mediów, z którymi Teatr ma przyjemność współpracować i budować więzi zaangażowania. Zaproszeni zostali także przyjaciele Teatru, którym temat edukacji jest szczególnie bliski! Tym razem GALA stanowić będzie ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO W TEATRZE. 26 września /wtorek/ godz. 19:00 / Scena Kameralna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group