Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3856
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: Grano skutecznie w Walimiu

Środa, 27 września 2017, 15:25
Autor: PAW
W hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu odbył się „V POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ”. Organizatorami turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Orlik w Walimiu, Powiat Wałbrzych, Gmina Walim, Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, czyli ponad 50 zawodników z terenu Powiatu Wałbrzyskiego. Wśród uczestników znalazły się również dwie dziewczynki Natalia Firlej i Nikola Chraścina z Walimia. Dla każdej z drużyn przygotowany został poczęstunek w formie bufetu ze słodkościami oraz napojami. Organizatorzy zadbali również o nagrody dla każdego uczestnika w postaci medali i pucharów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych ekip. Każda z drużyn biorących udział w turnieju otrzymała również piłki od organizatora oraz od wicestarosty Powiatu Wałbrzyskiego Krzysztofa Kwiatkowskiego, który wspólnie w wójtem Gminy Walim Adamem Hausmanem uroczyście otworzyli turniej.

Podczas zawodów sędziowie wybrali króla strzelców oraz najlepszego bramkarza turnieju, a zostali nimi:

Król strzelców: TYMOTEUSZ JAGODZIŚKI z Walimia

Najlepszy bramkarz: WOJCIECH TELICKI z Głuszycy

I miejsce SP NR 2 GŁUSZYCA

II miejsce PSP WALIM

III miejsce ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY BOGUSZÓW GORCE

IV miejsce PSP JUGOWICE

Turniej organizowany był ze środków Powiatu Wałbrzyskiego w ramach otwartego konkursu ofert dla Organizacji Pożytku Publicznego na 2017. Projekt pod nazwą : ,,V powiatowy Turniej Piłki Nożnej”

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group