Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 3665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grażyna Wolszczak w Świebodzicach

Wiadomości: Świebodzice
Środa, 13 marca 2013, 6:10
Autor: opr.red.
Fot. UM Świebodzice
Spotkanie z aktorką Grażyną Wolszczak, porady znanej stylistki, bezpłatny makijaż, manicure i masaż relaksacyjny; badania poziomu cukru we krwi, mnóstwo prezentów, próbek kosmetyków i innych niespodzianek – tak wyglądał wyjątkowy Event dla Kobiet i o Kobietach w Świebodzicach.

Sala główna Miejskiego Domu Kultury z ledwością pomieściła tłumy pań, które przyszły na nasze spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 a ostatnie uśmiechnięte i obdarowane prezentami świebodziczanki wychodziły z MDK przed 21. To najlepiej potwierdza fakt, że impreza była bardzo udana.

Nie mogło być zresztą inaczej, bo organizatorzy - Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej IM - przygotował przebogaty program. Zaczęliśmy od życzeń i serdeczności złożonych przez patrona honorowego wydarzenia, Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Kwadransa.

- Składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i zapewniam -dla nas, święto macie codziennie - mówił burmistrz Bogdan Kożuchowicz. A Przewodniczący RM komplementował: - Świebodziczanki wiedzą, jak być zawsze piękną, młodą i bogatą - odnosząc się tymi słowami do tytułu książki głównej gwiazdy wieczoru, Grażyny Wolszczak.

O najnowszych trendach w modzie opowiadała Agnieszka Handler, znana wrocławska stylistka, była modelka. Pani Agnieszka nawiązała kontakt z publicznością, podpytywała panie co lubią nosić, a na scenę zaprosiła jedną z uczestniczek, która jej zdaniem była świetnie i modnie ubrana.

O kreowaniu własnego wizerunku za pomocą mocnych cech osobowości i pozytywnej manipulacji opowiedział Marcin Lechna, trener NLP. Z kolei o tajnikach dbania o urodę przy pomocy medycyny estetycznej w zabawny i nieco prowokacyjny sposób opowiedział dr Arkadiusz Konieczny, właściciel Centrum Medycyny Estetycznej. Była mowa o botoxie, laserze i innych, popularnych zabiegach. Dr Konieczny podkreślał jednak, że najważniejsze jest zdrowie. - Przez zdrowie można dojść do urody, natomiast nie odwrotnie - mówił specjalista.

O zdrowiu, urodzie, swojej pracy opowiedziała popularna aktorka Grażyna Wolszczak.
- Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą? Wiadomo, że nic nie trwa wiecznie, ale możemy postarać się by jak najdłużej takimi się czuć. Starajmy się po prostu siebie lubić i żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Warto być optymistką i starać się czerpać z życia to, co najlepsze - mówiła pani Grażyna.

Pomocna w utrzymaniu piękna i zdrowia jest bez wątpienia odpowiednia dieta - o jej elementach opowiedziała dietetyczka Justyna Stachowiak. A jak wykonać efektowny makijaż dzienny i wieczorowy pokazała wizażystka Patrycja Masternak. Jedną z modelek, na której wizażystka wykonała makijaż dzienny, została pani Teresa Kożuchowicz.

W międzyczasie tego, co działo się na scenie, panie mogły korzystać z porad indywidualnych i zabiegów, wykonywanych w sali obok. Dużą popularnością cieszył się masaż relaksacyjny wykonywany przez Mateusza Tabisia ze Studia Zdrowia i Masażu, a jak przysłowiowe pszczółki uwijały się panie z Salonu Kosmetycznego "Sylwia", które wykonały kilkadziesiąt różnego rodzaju zabiegów na dłonie a także różne rodzaje manicure. Świebodziczanki chętnie odwiedzały także stoisko Miejskiego Ośrodka Zdrowia, gdzie można było wykonać podstawowe badania (na które na co dzień zabiegane kobiety nie mają czasu); a na stoiskach z biżuterią ręcznie robioną można było zaopatrzyć się w oryginalne kolczyki czy bransolety. Rękodzieło prezentowały także panie z Akademii Aktywnych Kobiet. W holu oraz na scenie mogłyśmy także obejrzeć fragmenty najnowszych kolekcji wrocławskiego atelier Ne Comme Ca oraz firmy Steilmann.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group