Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3306
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca Górna: Groził śmiercią

Środa, 6 października 2021, 7:32
Aktualizacja: 8:54
Autor: red
REGION, Głuszyca Górna: Groził śmiercią
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy zatrzymali bezpośrednio po zgłoszeniu 18–letniego mieszkańca tej miejscowości, który usiłował dokonać rozboju na swoim sąsiedzie.

Tydzień temu policjanci z Głuszycy otrzymali zgłoszenie o usiłowaniu rozboju, którego próbował dokonać w jednym z mieszkań przy ul. Kołodziej w Głuszycy Górnej 18-latek. Funkcjonariusze w toku wykonanych czynności szybko ustalili, że nastolatek to sąsiad pokrzywdzonego 57-latka. Okazało się, że młody agresor zaatakował niebezpiecznym narzędziem schorowanego mężczyznę żądając wydania w gotówce 500 złotych. Podejrzany ostatecznie zamierzonego celu nie osiągnął dzięki odpowiedniej reakcji 57-latka i jego partnerki.

Okazało się, że to nie był koniec problemów zatrzymanego tego samego dnia młodocianego przestępcy. Głuszyczanin w ostatnim czasie wielokrotnie groził pozbawieniem życia innym sąsiadom. W trakcie czynności procesowych młody mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego przyznał się do popełnionych czynów. Teraz odpowie przed sądem za usiłowanie rozboju oraz kierowanie gróźb karalnych. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
6
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group