Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 1678
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Groził zabiciem dziecka

Wtorek, 22 marca 2011, 13:38
Aktualizacja: 13:39
Autor: red
Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Groził zabiciem dziecka
Fot. red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 51–letniego mężczyznę podejrzewanego o to, że zagroził 26–letniej kobiecie zabójstwem jej 7–miesięcznej córeczki.

Bezpośrednio po zawiadomieniu policjanci V komisariatu zatrzymali w miejscu zamieszkania 51-letniego mężczyznę, który kilkanaście minut wcześniej wywiózł wózek stojący na korytarzu domu wielorodzinnego. W wózku była 7-miesięczna dziewczynka. Mężczyzna wózek wraz z niemowlakiem usiłował wrzucić do rzeki płynącej wzdłuż drogi. Zamierzonego celu jednak nie osiągnął ze względu na stanowczą postawę matki. 26-letnia kobieta wybiegła za mężczyzną i wyciągnęła siłą dziecko z wózka. Pusty wózek został przez 51-latka z impetem wrzucony do rzeki.

Cała sytuacja miała miejsce w Starych Bogaczowicach przy ulicy Głównej. Mężczyzna znany jest stróżom prawa ze swoich niezrównoważonych zachowań. Został tymczasowo aresztowany na okres miesiąca, co pozwoli na poddanie go badaniom psychiatrycznym. Jeżeli badania psychiatryczne nie wykluczą jego odpowiedzialności, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group