Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3993
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Grzegorz Kuliński prezesem spółki Górnika

Piątek, 15 lutego 2013, 14:29
Autor: red
Wałbrzych: Grzegorz Kuliński prezesem spółki Górnika
Fot. red
Jak podaje oficjalna strona internetowa piłkarskiego klubu Górnik Wałbrzych, w ubiegłym tygodniu na prezesa spółki Górnik Wałbrzych z o.o. decyzją Stowarzyszenia powołany został Grzegorz Kuliński.

Jak czytamy na stronie: „Nowy prezes jest rodowitym wałbrzyszaninem, który kolejno uczęszczał do SP nr 25, a później do II LO (profil ogólny z elementami reklamy). Dalsza jego edukacja to:
- PWSZ w Wałbrzychu: kierunek Turystyka i Rekreacja Specjalizacja: Organizacja i obsługa ruchu turystycznego (tytuł: licencjat)
- AWF Wrocław: kier: Turystyka i Rekreacja. Specjalizacja: Rekreacja Ruchowa (tytuł: mgr rekreacji ruchowej).

Grzegorz Kuliński zawodowo związany jest się z firmą Sanswiss Polska Sp. z o.o. (spółka córka Ronal Polska).

Jak sam o sobie mówi: „Interesuję się sportem, a przede wszystkim piłką nożną oraz koszykówką. Podjąłem wyzwanie jako prezes spółki „Górnik”, ponieważ uznałem, że tworzy się dobry klimat dla wałbrzyskiego sportu i widać, że ludzie zarządzający Górnikiem chcą zrobić coś dobrego dla wałbrzyskiej piłki nożnej”.

Grzegorz Kuliński funkcję prezesa będzie pełnił społecznie, jednocześnie informujemy, że Władze Stowarzyszenia pozostały bez zmian.

Spółka KS Górnik Sp. z o.o., w najprostszym rozumieniu zajmuje się działalnością marketingową i organizacją meczów na rzecz Stowarzyszenia.

www.gornik-walbrzych.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group