Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4672
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Gwałciciel za kratami

Czwartek, 22 lipca 2021, 7:29
Aktualizacja: 8:31
Autor: red
Wałbrzych: Gwałciciel za kratami
Fot. KMP Wałbrzych
30–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące w związku z doprowadzeniem mieszkanki naszego miasta do poddania się innej czynności seksualnej.

W niedzielę nad ranem – po godzinie 5:00 – wałbrzyscy policjanci zostali zaalarmowani o próbie zgwałcenia przy jednym z budynków na Piaskowej Górze. Dyżurny pierwszego komisariatu natychmiast skierował w najbliższy rejon policyjne patrole. Funkcjonariusze dokonali wstępnych ustaleń, z których wynikało, że mężczyzna używając przemocy, doprowadził bezbronną wałbrzyszankę do innej czynności seksualnej dotykając jej miejsc intymnych, a następnie spłoszony przez świadków - którzy usłyszeli krzyki kobiety - uciekł z miejsca zdarzenia w kierunku Podzamcza. Mundurowi tego samego dnia zabezpieczyli miejski monitoring i przesłuchali świadków.

Poszukiwania sprawcy przestępstwa zakończyły się już następnego dnia wieczorem. Podejrzany został zatrzymany przez policjantów kryminalnych pierwszego komisariatu w miejscu zamieszkania przy ul. Sienkiewicza w Szczawnie-Zdroju. Zebrany przez funkcjonariuszy, niebudzący wątpliwości materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu doprowadzenia kobiety przemocą do poddania się innej czynności seksualnej.

Na wniosek funkcjonariuszy decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu 30-latek już został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Teraz mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego może spędzić za kratami więzienia 8 lat. Mundurowi przewieźli podejrzanego do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
8%
Smuci
5
21%
Złości
13
54%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group