Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4202
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Happening w Walimiu

Wtorek, 1 listopada 2011, 11:19
Aktualizacja: 15:51
Autor: PAW
REGION, Walim: Happening w Walimiu
Fot. użyczone
Wprawdzie pogoda nie była rewelacyjna, ale takiej ilości uczestników happeningu w Walimiu nie jeden organizator mógłby pozazdrościć.

W wydarzeniu udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół im. Polskich Noblistów w Walimiu, przedszkolaki z Walimia, uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. J.Korczaka w Jugowicach, młodzi piłkarze z LZS Grodno Zagórze Śląskie, pedagodzy, nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy: M. Podgórska (Pialetes, Nordic Walking), A. Kozak (Aerobic, Fitness), S. Szymańska (narciarstwo), W. Kulaszewicz (MTB Walim), seniorzy i mieszkańcy korzystający z Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Kolorowy pochód z hasłami zachęcającymi do uprawiania sportu ruszył ulicami Walimia. Po drodze uczestnicy rozdawali mieszkańcom ulotki z dołączonymi słodkimi niespodziankami, w których zachęcano do korzystania z zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. Kulminacyjnym momentem happeningu była prezentacja prawidłowego poruszania się z kijkami nordic walking, pokaz umiejętności piłkarskich, wspólny aerobik, a na zakończenie występ grupy Chilliders. Wszystko odbywało w samym centrum Walimia.

Organizatorem imprezy było CSiR w Walimiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group