Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 2856
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Norwegia: Heros na Kolboton Cup

Piątek, 19 listopada 2010, 12:44
Aktualizacja: 12:45
Autor: PAW
Norwegia: Heros na Kolboton Cup
Trener Herosa, Dariusz Piaskowski, może być dumny ze swoich podopiecznych
Fot. Heros Czarny Bór
Zapaśnicy Herosa Czarny Bór świetnie zaprezentowali się podczas międzynarodowego turnieju Kolboton Cup, który odbył się w Norwegii.

W Norwegii reprezentowały nasze barwy trzy seniorki. Siostry Ilona i Renata Omilusik tym razem wystąpiły w tej samej kategorii wagowej - 55 kg. Lepiej wypadła Renata, która po drodze pokonała wszystkie rywalki i dotarła do finału. Po drodze Renata pokonała m.in. swoją młodszą siostrę Ilonę. W finale Renata Omilusik okazała się lepsza od reprezentantki Norwegii Karoline Logik. Ilona Omilusik zajęła ostatecznie 3. miejsce. W walce o brąz Polka pokonała Brytyjkę Laurę Farrell. Bardzo dobrze w kategorii wagowej 63 kg wypadła podczas tych zawodów Natalia Lubowska. Młoda zawodniczka Herosa wprawdzie przegrała jedną z eliminacyjnych walk, ale później odniosła same zwycięstwa i to pozwoliło zająć jej 3. lokatę w turnieju.

W młodszych kategoriach wiekowych też mieliśmy trzech swoich zawodników. Złoty medal wywalczył, robiący stałe postępy, Filip Pałdyna w wadze 60 kg. Z brązowym krążkiem do domu powróciła natomiast Natalia Skoczeń, która walczyła w kategorii do 28 kg. Ostatni nasz reprezentant - Adrian Filip - w kategorii do 30 kg był szósty.

W Norwegii wystartowało blisko 400 zawodników z całego świata.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group