Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2298
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Hospicjum w Wałbrzychu wydało oświadczenie

Sobota, 12 marca 2011, 8:40
Aktualizacja: 8:40
Autor: red
Wałbrzych: Hospicjum w Wałbrzychu wydało oświadczenie
Fot. red
Zwrócili się do nas członkowie Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej oddział w Wałbrzychu z prośbą zamieszczenia oświadczenia.

Oto treść tego oświadczenia:

OŚWIADCZENIE

W ostatnich dniach z przykrością przyjęliśmy informację, że dobre imię niektórych naszych darczyńców zostało naruszone. Szczerze ubolewamy z tego powodu. Żywimy jednak nadzieję, że nie zniechęci to Państwa oraz Państwa Rodzin do dalszego dotowania naszego Stowarzyszenia.

Ze swojej strony zapewniamy, że wszelkie środki finansowe, jakie otrzymujemy wykorzystujemy zgodnie z zadeklarowaną przez nas działalnością statutową. Swoją opieką obejmujemy nie tylko osoby znajdujące się w terminalnym stanie choroby nowotworowej, ale również najbliższe otoczenie naszych pacjentów, ich rodziny i przede wszystkim dzieci. Naszym podopiecznym niesiemy ukojenie w cierpieniu zarówno w Hospicjum Stacjonarnym im. Jana Pawła II, jak i w ich domach. W ubiegłym roku, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, mogliśmy pomóc blisko 2 tysiącom osób.

Mamy nadzieję, że nasi darczyńcy przez ten godny ubolewania incydent nie zaprzestaną wspierania Hospicjum im. Jana Pawła II, będącego wspaniałym pomnikiem pamięci naszego Wielkiego Rodaka, który już 1 maja zostanie ogłoszony Błogosławionym. Podkreślając ważną rolę, jaką nasze Stowarzyszenie pełni w życiu Wałbrzycha i regionu, wierzymy, że będziemy mogli nadal pomagać potrzebującym, a także rozszerzać naszą działalność.

Wierząc, że dla wielu z Państwa potrzeba niesienia pomocy cierpiącym, jest jedną z nadrzędnych wartości, zachęcamy do dalszego wspierania naszego Stowarzyszenia, będącego organizacją pożytku publicznego.

Członkowie
Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej
oddział w Wałbrzychu
uczestniczący w Nadzwyczajnym Zjeździe

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group