Czytających: 4579

Hajnówka: I liga siatkówki: Hajnówka nas pokonała

Niedziela, 30 października 2016, 19:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 października 2016, 9:21
Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych wciąż pozostają bez ligowego zwycięstwa. Tym razem lepsi okazali się gracze SKS–u Hajnówka.

Pierwszy set od początku był bardzo wyrównany, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. W bardzo zaciętej końcówce więcej zimnej krwi zachowali miejscowi i wygrali do 23.

Drugą partię znakomicie zaczęli gospodarze, którzy prowadzili 4-1, 7-3. Nasz zespół jednak potrafił się zmobilizować i zaczął grać skuteczniej i doprowadził do stanu 12-13. Wydawało się, że podopieczni trenera Przemysława Michalczyka są w stanie wygrać tego seta, lecz znów proste błędy zadecydowały o tym, że do 21 wygrali miejscowi.

Początek kolejnej partii znów nie był udany w naszym wykonaniu, bowiem to SKS prowadził 6-3. Później jednak nasza drużyna zaczęła radzić sobie zdecydowanie lepiej i dogoniła rywala, a nawet wyszła na prowadzenie 14-10. Victoria już do końca seta spokojnie punktowała i wygrała do 17.

Czwarty set to gra punkt za punkt. Było po 4, a później po 13. W kolejnych akcjach 2-punktowe prowadzenie zdołali zbudować gospodarze, ale wciąż pozostawaliśmy w grze. Mimo ambitnej postawy, to SKS zagrał lepiej decydujące piłki i wygrał do 23, a cały mecz 3-1.

SKS Hajnówka – Victoria PWSZ Wałbrzych 3-1 (25-23, 25-21, 17-25, 25-23)