Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 4111
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: I Sowiogórskie Mistrzostwa Paintball

Piątek, 12 sierpnia 2011, 15:51
Aktualizacja: 15:53
Autor: Karolina
Walim: I Sowiogórskie Mistrzostwa Paintball
Fot. Karolina
Pole Paintballowe to kolejna usługa komplementarna wprowadzona przy Sztolniach Walimskich. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach zapraszamy w dniach od 13 do 15 sierpnia.

Paintball został wymyślony przez trzech amerykanów: leśnika, maklera giełdowego i właściciela sklepu ze sprzętem sportowym. Jest to sport uprawiany przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintball najważniejsze są: inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie oraz determinacja. Cechy te górują nad takimi umiejętnościami jak siła, prędkość, czy zwinność.

W turnieju mogą wziąć udział 5 osobowe grupy. Zgłoszenia dokonuje przedstawiciel uformowanej drużyny. Zawody odbywają się w systemie rozgrywek – eliminacje w systemie pucharowym, po wyjściu z eliminacji zwycięskie drużyny rozegrają mecze w systemie „każdy z każdym”. Każda rozgrywka składa się z trzech starć, a do następnej tury przechodzi drużyna która wygra dwa z nich.

Koszt imprezy wynosi 40 zł za jedną osobę (200 zł za całą grupę). W cenie tej zawarte są: 500 kul na drużynę (na każdą rozgrywkę), wypożyczenie munduru, maski ochronnej i markera (czyli urządzenia, które kształtem i zasadą działania przypomina broń pneumatyczną).

Regulamin zawarty jest na stronie internetowej http://www.mtw-integracja.pl/. Zapisy oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: Tomasz Biełous +48 691 853 464.

Wszystkich chętnych zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group