Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2241
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: I Świebodzickie Dyktando

Wtorek, 27 listopada 2012, 6:20
Aktualizacja: 7:51
Autor: opr.red.
Świebodzice: I Świebodzickie Dyktando
Fot. użyczone
Do jutra można nadsyłać swoje zgłoszenia do udziału w I Świebodzickim Dyktandzie, które odbędzie się 28 listopada, o godz. 16.00, w Zespole Szkół Integracyjnych w Cierniach. Będzie okazja sprawdzić swoje "pisarskie" umiejętności, a przy tym można liczyć na dobrą zabawę, bo przecież nie o wygraną tu chodzi.

Dyktando będzie przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież w wieku 13-19 lat oraz dorośli. Organizatorzy przygotowują dla nas językowe pułapki i ortograficzne wygibasy, zatem przed sprawdzianem warto zajrzeć do słowników i przypomnieć sobie kilka zasad polskiej - wcale niełatwej - ortografii.

Osoba, która napisze najlepiej dyktando w swojej kategorii, otrzyma tytuł Mistrza Ortografii oraz pióro, ufundowane przez burmistrza Bogdana Kożuchowicza, który patronuje całemu przedsięwzięciu.

Zespół Szkół Integracyjnych nadal przyjmuje zgłoszenia. - W zasadzie czekamy na chętnych do ostatniej chwili, im nas będzie więcej, tym lepsza zabawa - zachęca Magdalena Stąpor, dyrektor ZSI.

Jak się zgłosić? - wysyłając e-mail na adres: sp6ciernie@wp.pl lub dzwoniąc do sekretariatu szkoły - tel. 74 666 96 35.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group