Czytających: 2901

Kraj: II liga piłkarska: Sosnowiec pierwszym liderem

Poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 13:11
Aktualizacja: 13:12
Za nami wszystkie mecze I kolejki II ligi. Padło w nich kilka zaskakujących wyników.

Niestety, wałbrzyszanie zaczęli sezon od porażki z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Zespół ten nam ewidentnie „nie leży”, bowiem ponieśliśmy już trzecią porażkę w ligowej konfrontacji z Błękitnymi.

Pierwszym liderem został zespół Zagłębia Sosnowiec, który rozbił 4-1 Stal Mielec. Wynik meczu został ustalony już praktycznie do przerwy, bowiem po 45 minutach Zagłębie prowadziło już 4-0. Nasz najbliższy rywal, a więc Limanovia, odniosła pewne zwycięstwo nad Stalą Stalowa Wola.

Wyniki:

Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków 0-3 (Maciej Górski 6, Maksymilian Banaszewski 17, Daniel Kraska 58)

Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 2-1 (Robert Chwastek 78, Daniel Koczon 84 - Tomasz Wróbel 33)

Energetyk ROW Rybnik - Raków Częstochowa 2-1 (Michał Płonka 17, Paweł Mandrysz 65 - Dariusz Pawlusiński 76 (k)

Górnik Wałbrzych - Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 (Bartosz Flis 75)

Wisła Puławy - Okocimski KS Brzesko 0-0

MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo 2-0 (Piotr Burski 25, 57)

Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 4-1 (Krystian Getinger 8 (s), Jakub Arak 10, 15, Przemysław Mizgała 22 - Mateusz Cholewiak 73)

Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 1-1 (Krzysztof Biegański 42 - Krzysztof Zaremba 69)

Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola 2-0 (Marcin Chmiest 45, Mateusz Niechciał 84)