Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3450
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: II turniej placówek resocjalizacyjnych

Wtorek, 21 października 2014, 12:35
Aktualizacja: 12:37
Autor: PAW
16 października na boiskach Wałbrzyskiego Centrum Sportowo – Rekreacyjnego „Aqua – Zdrój” przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu rozegrany został II turniej w ramach Dolnośląskiej Ligi Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych.

W turnieju, poza placówkami, które wzięły udział w rozgrywkach wrześniowych, uczestniczyły również drużyny z Zakładu Poprawczego w Świdnicy oraz z Zakładu Poprawczego w Sadowicach. Spotkanie stanowiło kolejną odsłonę rywalizacji placówek w rundzie jesiennej i pozwoliło na zorganizowanie aż 27 meczów pomiędzy poszczególnymi drużynami. Rozegrano je zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem.

II turniej, podobnie jak poprzedni, rozpoczął się odprawą kierowników drużyn. Sędzia główny zawodów Tomasz Durajczyk oraz koordynator Ligi Radosław Zając ponownie przypomnieli podstawowe zasady oraz regulamin Turnieju. Następnie Emila Kłysz - Wicedyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu dokonała uroczystej inauguracji II turnieju, życząc uczestnikom pięknej sportowej zabawy w duchu fair – play.

Rywalizacja pomiędzy placówkami była bardzo zacięta. Największą niespodziankę sprawili piłkarze z Zakładu Poprawczego w Świdnicy, którzy nie przegrali ani jednego meczu i zajmują bardzo wysoką 3. lokatę. Pozostałe czołowe miejsca w tabeli zajmują drużyny z Wrocławia – Zespół Placówek Oświatowych i Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2.

Pomimo niesprzyjających tego dnia warunków atmosferycznych i opadów deszczu, udało się zrealizować zaplanowane spotkania piłkarskie. W trakcie zawodów przyznano dwa walkowery z powodu niezgłoszenia się drużyn na planowany mecz.

W turnieju zgodnie z regulaminem przyznano nagrody indywidualne:

Najlepszy Bramkarz - SEBASTIAN GMIAT - MOS WROCŁAW oraz GRZEGORZ ZACHOWICZ - ZPR BRZEG DOLNY
Najlepszy Zawodnik Turnieju - KOROWACKI KAMIL (ZP ŚWIDNICA)
Najlepszy Strzelec Turnieju - MICHAŁ JABŁOŃSKI ( 8 BRAMEK )
Nagroda Fair-Play- ADRIAN MIŚKOWIEC - MOW WROCŁAW

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group