Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 1978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

III kolejka Ronal Cup

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 listopada 2011, 12:08
Aktualizacja: 12:09
Autor: PAW
Fot. PAW
Drużyny uczestniczące w rozgrywkach Ronal Cup mają za sobą trzecią serię spotkań.

WYNIKI III KOLEJKI:

GRUPA A:

FAURECIA – PIASKOWA 7:4 (P.HORYK 1, A.SOBCZYK 3, J.GRZESIAK 2, S.CHOMA 1 - A.WALKOSZ-BERDA 1, A.MALISZEWSKI 2, P.ŚWIECHOWSKI 1)

TESCO – CASTORAMA 10:5 (D.CHAJEWSKI 2, P.POLAK 5, D.ROSICKI 1, M.BARTKOWIAK 1, S.ORZECH 1 - T.CZECHURA 2, M.WOJTAROWICZ 1, W.PYDA 1,
M.KULA 1)

SPARTAN – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 1:7 (MARCIN PIĘTKA 1 - DOMINIK DUDEK 3, ARTUR DOMAGAŁA 1, DANIEL CHYCIŃSKI 2, MATEUSZ MAROSZ 1)

JÓSKOWSKI BOYS – EL MIX KOMBATANTÓW 3:4 (MICHAŁ NAWROT 1, JAROSŁAW WEWIÓRA 1, PAWEŁ ZASADA 1 - PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 2, DARIUSZ JAJE 1, MAREK ŻABSKI 1)

AUCHAN – WAGON SOBIĘCIN 6:10 (M.ZAJĄC 1, D.WOŹNIAK 4, D.MIGALSKI 1 - Ł.SZMAŃDA 2, S.PAŁYS 2, S.OMIETAŃSKI 3, D.STANDZOŃ 1, J.PUKSZLIS 2)

TABELA GRUPY A:

1. TESCO 9 PKT 41:11
2. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 9 PKT 29:4
3. EL MIX KOMBATANTÓW 9 PKT 22:8
4. FAURECIA 6 PKT 11:6
5. CASTORAMA 3 PKT 16:15
6. PIASKOWA GÓRA 3 PKT 12:20
7. WAGON SOBIĘCIN 3 PKT 11:23
8. SPARTAN 1 PKT 5:25
9. AUCHAN 0 PKT 14:28
10. JÓSKOWSKI BOYS 0 PKT 8:29

PIŁKARZ KOLEJKI - PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI – EL MIX KOMBATANTÓW

BRAMKARZ KOLEJKI - MATEUSZ GAWLIK – TESCO

KRÓL STRZELCÓW:

10 – D.ROSIĆKI
9 - P.POLAK
8 – P.KAŁOŃ
7 – A.DOMAGAŁA
6 – D.WOŹNIAK, D.GRZESIAK

GRUPA B:

NSK – TRANS TATRA 2:6 (A.KULASIK 1, K.WORSKI 1 - B.BORKOWSKI 2, K.GRZEŚKOWIAK 2, S.SZKUDLAREK 2)

TELEFONY U KALIEGO – TEAM TATUŚKO 4:12 (DANIEL SYZDEK 2, MARIUSZ KALINOWSKI 2 - MARIUSZ TATUŚKO 6, SAMOBÓJCZY 1, DANIEL KUCHARSKI 3
MARCIN M ORAWSKI 2)

ARTEKO – alejazz.pl 9:3 (PAWEŁ TOBIASZ 4, ARTUR SŁAPEK 3, ADRIAN MUCHALSKI 1, JAN RYTKO 1 - SEBASTIAN STANISŁAWSKI 1, MAREK LUBCZYŃSKI 1, MICHAŁ FORYŚ 1)

CZARNI – BSS 4:4 (PATRYK MARSZAŁEK 1, KRZYSZTOF JANIAK 2, KRZYSZTOF RUTECKI 1 - BARTŁOMIEJ KULIK 1, MARCIN ANULEWICZ 1, JAROSŁAW SCHODOWSKI 1, ROBERT KOŹLAK 1)

OCZY DOLNEGO ŚLĄSKA – TORBUS TEAM 0:6 (OKTAWIAN LUCIŃSKI 3, TOMASZ RADOŃ 1, JAROSŁAW TEŚMAN 1, KACPER NIEMCZYK 1)

TABELA GRUPY B:

1. ARTEKO 9 PKT 16:4
2. TEAM TATUŚKO 7 PKT 16:5
3. TRANS TATRA 7 PKT 16:6
4. BSS 7 PKT 13:8
5. CZARNI 4 PKT 10:11
6. OCZY DOLNEGO ŚLĄSKA 3 PKT 9:13
7. TORBUS TEAM 3 PKT 7:8
8.alejazz.pl 3 PKT 10:17
9. TELEFONY U KALIEGO 0 PKT 9:21
10. NSK 0 PKT 8:21

PIŁKARZ KOLEJKI - MARCIN ANULEWICZ – BSS

BRAMKARZ KOLEJKI - MARCIN WOJCIECHOWSKI – TORBUS TEAM

KRÓL STRZELCÓW:

8 – MARIUSZ TATUŚKO
7 – PAWEŁ TOBIASZ
5 – K.JANIAK, M.KALINOWSKI
4 – R.LIPIŃSKI, J.PIĄTEK, O.LUCIŃSKI, B.KULIK, D.KUCHARSKI

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group