Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4411
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Andrzej Biliński - koncert z okazji Dnia Kobiet

Środa, 8 marca 2023
godz. 18:00
"Pod ptetekstem" art cafe
Wałbrzych
30

Zapraszam serdecznie na niezwykły koncert z okazji DNIA KOBIET. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie wspaniały Artysta , finalista programu VOICE of SENIOR ANDRZEJ BILIŃSKI.
Pana Andrzeja Bilińskiego miałam przyjemność gościć w art cafe Pod pretekstem. Podczas listopadowego koncertu Artysta rozgrzał i skradł serca pretekstowej publiczności.
Andrzej Biliński pochodzi z Raciborza. Ukończył tam I Liceum Ogólnokształcące, a później uczył rysunku. W międzyczasie dał też się poznać raciborzanom jako świetny wokalista, chętnie uczestnicząc w akcjach charytatywnych. W 1989 r. zamieszkał w Kudowie - Zdroju i pracował jako wychowawca w Sanatorium Dziecięcym „Marzanka”. W 2004 r. przeszedł na emeryturę. Szczególnie lubi repertuar operetkowy w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku m.in. dla kuracjuszy w Kudowie - Zdroju. Jego pasją poza muzyką jest tenis.
Reprezentant powiatu kłodzkiego, czyli 70-letni Andrzej Biliński od początku swojej przygody z programem "The Voice Senior" zachwycał. Po raz pierwszy jurorom dał się poznać wykonując utwór Andrzeja Zauchy "Wymyśliłem Ciebie". Jego wykonanie tak spodobało się Witoldowi Pasztowi, Alicji Majewskiej, Piotrowi Cugowskiemu i Maryli Rodowicz, że zdecydowali się odwrócić swoje fotele. Ostatecznie pan Andrzej trafił do drużyny Alicji Majewskiej z którą dotarł aż do wielkiego finału. Zdaniem wielu obserwatorów show, to właśnie on był głównym faworytem do zwycięstwa. Choć nie udało mu się zdobyć statuetki, awans do najlepszej czwórki powinien uznać za spory sukces.
wstęp na koncert 30zł /35 zł w dniu koncertu
Lampka wina gratis

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group