Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 3376
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Another Pink Floyd

Sobota, 4 grudnia 2021
godz. 20:00
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Wałbrzych
ul. Wysockiego 29

Największe przeboje Pink Floyd na żywo!
Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
Zespół Another Pink Floyd w 2020 roku celebruje 25 rocznicę wydania koncertowej płyty P.U.L.S.E
"Pulse". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Bytomiu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertów pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie "Pulse".
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky".

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group