• Piątek, 15 listopada 2019
  • Godz. 14:09
  • Imieniny: Alberta, Leopolda
  • Czytających: 4583
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Be Together - wałbrzyski finał

Środa, 20 listopada 2019
godz. 18:00
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Wałbrzych
ul. Wysockiego 29
Wstęp wolny

Przez niemal 5 miesięcy we Wrocławiu i Wałbrzychu w grupie osób pełnosprawnych i osób z niepełnosprawnościami stawialiśmy czoła nowym wyzwaniom, pokonując własne obawy i przełamując stereotypy. Działaliśmy wspólnie po to, by zbudować zaufanie i zbliżyć się do drugiego człowieka, a następnie sprawdzić, co zrodzi się z takiego spotkania. Nadszedł czas, kiedy chcemy zaprosić Was na finał projektu BeTogether! W tym roku zakończymy czas warsztatów w aż czterech finałowych aktach: wystawą oraz trzema działaniami performatywnymi - we Wrocławiu, Wałbrzychu i Katowicach.

Be Together - wałbrzyski finał projektu
Data: 20. 11. 2019 r.
Klub Montownia
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu
ul. Piotra Wysockiego 29

20 listopada zapraszamy Was do Kluby Montownia w Starej Kopalni na finał wałbrzyskiej edycji projektu. Wspólnie z ekipą Be Together z Wrocławia zabierzemy Was w podróż po tym, czego doświadczyliśmy i wspólnie zbudowaliśmy. Podczas tej edycji projektu poznawaliśmy świat teatru, muzyki i choreografii. Stworzyliśmy także od podstaw wystawę Ostatnio robiłam kwiaty z bibuły. Wystawa Be Together.

Gupę wrocławską prowadzili Agata Obłąkowska i Mikołaj Woubishet, a wałbrzyską Agnieszka Bresler. Za fotograficzną część warsztatów i wystawę odpowiadali Maciej Bujko i Paulina Anna Galanciak.

O spektaklu

Grupa odważnych pełno- i niepełnosprawnych osób z wałbrzyskiej edycji podczas warsztatów przygotowała przedstawienie muzyczno-teatralne, w którym hasłem przewodnim są MARZENIA. Każdy z uczestników w trakcie warsztatów opowiadał o tym, co jest dla niego ważne i co może zmienić dzięki marzeniom. To właśnie one stały się przyczynkiem do tworzenia kolejnych części warsztatowych oraz samego finałowego pokazu, który będzie poruszającym przeżyciem i doświadczeniem zarówno dla uczestników projektu, jak również dla widowni.

Pokaz wałbrzyskiej grupy w Starej Kopalni uzupełni występ uczestników z Wrocławia, którzy stworzyli własną opowieść. Więcej informacji: Be Together - wrocławski finał.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Wymagana rezerwacja miejsc do 13. 11. 2019 na maila projektbetogether@gmail. com.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group