Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 3111
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cantarsis - Pieśni Znalezione w Sercu

Sobota, 29 stycznia 2022
godz. 17:00
Stacja Joga
Wałbrzych
100

Kochani!
Z wielką ekscytacją i radością zapraszamy Was na koncert zespołu CANTARSIS - do tej pory znanego jako Pieśni Znalezione w Sercu. Wcześniejsza nazwa od zawsze miała być nazwą pierwszej płyty, podczas gdy nazwa zespołu nie pojawiała się w przestrzeni i przyszło nam zagrać pierwszy koncert wystąpiliśmy jako Pieśni Znalezione w Sercu. Ale nadeszła - Cantarsis - od teraz pod tą nazwą będziemy podróżować po Polsce i obdarowywać Was wibracją naszych Pieśni Znalezionych w Sercu, które wkrótce wydamy na płycie! Nowa nazwa niesie ze sobą śpiew, jego moc uzdrowienia i transformacji.
Śpiewamy głównie Pieśni Medycyny, które od wieków towarzyszą ludziom w głębokich procesach samopoznania i uzdrowienia oraz prowadzą do oczyszczenia serca, ciała i duszy. Mantry, modlitwy i pieśni tego rodzaju były i są śpiewane z intencją transformacji przeszkadzających myśli oraz emocji – lęku, poczucia winy, smutku, bezsilności, gniewu, rozpaczy – w emocje pozytywne: radość, zaufanie, spokój, miłość i przywrócenie w ten sposób stanu równowagi na każdym poziomie ludzkiego istnienia.
Dzięki mocy intencji, słów oraz wibracji pochodzącej z naszego serca mamy możliwość samouzdrawiania lub uzdrawiania innych używając muzyki jako bezcennego narzędzia, którym zostaliśmy obdarowani.
Śpiewamy kompozycje własne oraz pieśni innych autorów, pochodzące z różnych czasów, miejsc i tradycji.
Zagramy w składzie:
Ania Buczek - głos, gitara, charango
Filip Filipiuk - głos, gitara, flet/klarnet

DATA KONCERTU
29 stycznia 2022, g. 17.00
MIEJSCE KONCERTU
Stacja Joga, Wałbrzych
ul. Armii Krajowej 26c

BILETY
100 zł - przedsprzedaż
120 zł - w dniu koncertu
Aby zakupić bilet prosimy o kontakt: cantarsismedicina@gmail.com
ZAPRASZAMY

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group