Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 6436
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DUCH GÓR i jego przyjaciele z trzech krajów

11.10.2023-12.05.2024 (215 dni)
Książnica Karkonoska
Jelenia Góra
Bankowa 27
Wstęp wolny

Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej „Książnica Karkonoska” w Jeleniej Górze oraz Biblioteki Euroregionu Nysa i Biblioteki Powiatu Karkonoskiego ogłaszają XIII Międzynarodowy konkurs plastyczny na temat „DUCH GÓR I JEGO BAJKOWI PRZYJACIELE Z TRZECH KRAJÓW”.
Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat w podziale na kategorie wiekowe.
Założeniem konkursu jest popularyzacja postaci legendarnego władcy Karkonoszy – Krakonoša, Rübezahla, Rzepióra, łużyckiego czarnoksiężnika Krabata i Pumphuta, wodników i czarodziejów, a także Laborantów i Walończyków. Jego celem jest też zachęta do poznawania flory i fauny leśnych terenów górskich i podgórskich wśród młodych mieszkańców pogranicza polskiego, niemieckiego i czeskiego. Organizatorom przyświeca idea promocji wspólnego dziedzictwa kulturowego i wymiana artystycznych wizji, zachęta do własnej ekspresji twórczej i motywacja do poznawania wspólnych euroregionalnych tradycji.
Szczegóły i regulamin konkursu znajdziecie na stronie:
https://biblioteka.jelenia-gora.pl/55045/duch-gor-i-jego-przyjaciele-z-trzech-krajow-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-z-euroregionu-nysa/
Serdecznie zapraszamy, czekają ciekawe nagrody.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group