Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 5698
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Duchy Zamku Książ

8.07-20.08.2022 (44 dni)
godz. 21:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich 1
65

Czarna chmara, biała dama, przeklęta hiszpanka, garbaty Janek, zamkowy kat - Książ w swojej 700-letniej historii dorobił się bardzo wielu zjaw i upiorów. Które spotkacie tej nocy? Nie wiemy. Z pewnością odkryjecie jednak zamek, jakiego nie znaliście. Wyruszcie trasą opuszczonych pięter oraz zapomnianych korytarzy... po zmroku! Uwierzcie, że gdy gasną światła Książ wciąż "żyje". A najlepiej sprawdźcie to osobiście, jeżeli starczy Wam odwagi. Do zastraszenia!
Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Duchy zamku) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group