Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 4282
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Halloween dla dorosłych

Poniedziałek, 31 października 2022
godz. 19:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich 1
69

????‍♀HALLOWEEN: edycja tylko dla dorosłych! 29.10.2022 r. (sobota) oraz 31.10.2022r. (poniedziałek)
????W tym roku totalnie odjedziemy! Jak zawsze w noc Halloween świat żywych przenikać się będzie ze światem umarłych - czy starczy Wam odwagi by właśnie wtedy wejść do zamczyska opanowanego przez zjawy i upiory?????‍♂ W tę najczarniejszą noc w roku to właśnie Książ zamieni się w ich mroczne królestwo. Wiele pomieszczeń i pięter zamkowych jest opuszczonych i zapomnianych przez ludzi - co (i kto) kryje się w ich czeluściach? Przeżyjcie przerażającą podróż przez zamek i zobaczcie to, przed czym my uciekamy, gdy tylko słońce zachodzi! Obiecujemy strach i adrenalinę, a dla niektórych nawet rozrywkę... w większości przygotujcie się jednak na dużo dreszczy ???? Nie zabierzemy Was do ozdobnych salonów, będziecie musieli przejść przez opuszczone piętra, w tym IV i V... Szykujemy edycję wyłącznie dla dorosłych i już my wiemy dlaczego...
⌚CZAS:
Zwiedzanie będzie trwało ok. 90 minut, oczywiście wyruszycie z Waszym jedynym obrońcą - przewodnikiem. Edycja dla rodzin z dziećmi w wieku 7-13 lat odbędzie się 30 października (niedziela).
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne zwiedzanie - Halloween dla dorosłych) lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ.
????CENY BILETÓW:
- 69 zł od osoby - w przypadku zakupu przez Internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 75 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group