Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4401
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Horror Castle

Sobota, 25 lutego 2023
godz. 19:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
65

????‍♀Oddalony od wielkiego miasta, położony w sercu ciemnego lasu Książ po zmroku zamienia się w zamczysko rodem z horroru. To tutaj przeplatają się przerażające historie dawnych mieszkańców tego miejsca, z krzykami zjaw dobiegające z ukrytych pomieszczeń. Przejdźcie trasę pełną mrocznych korytarzy, niedostępnych za dnia pomieszczeń i zaserwujcie sobie solidną dawkę strachu oraz adrenaliny. Przygotujcie się na paranormalne spotkania i atrakcje specjalne!
????Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Horror Castle) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
????CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 69 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group