• Wtorek, 17 września 2019
  • Godz. 4:49
  • Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
  • Czytających: 2689
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ladies Night - Maja Karteczka / Patrycja Kamola

Piątek, 27 września 2019
godz. 20:00
A Propos
Wałbrzych
ul. Wieniawskiego 82
30

Ladies Night - niezwykły wieczór, muzyczne spotkanie z dwiema przeuroczymi i bardzo zdolnymi przedstawicielkami płci pięknej.
Maja Karteczka i Patrycja Kamola zapraszają na podróż po bliskich i im gatunkach muzycznych. Usłyszymy dużo dobrego soulu, bluesa, ambitnego popu, z domieszką jazzu, funky a nawet rocka!

Maja Karteczka

Muzyczna droga Mai to blues, soul, jazz. Miała okazję stanąć na scenie z Mietkiem Szcześniakiem, Kubą Badachem, Natalią Niemen, Joanną Gajdą, Basia Włodarską, Pawłem Bzimem Zareckim, Kolah, Michałem Rasskiem, któremu śpiewała na jego debiutanckiej płycie.
Przez kilka lat prowadziła bluesowe jam session w A'propos. Obecnie pracuje nad własnym materiałem płytowym a efekty tej pracy będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.

Maja Karteczka - wokal
Laura Ludwiczak - instr klawiszowe
Paweł Ludwiczak - gitary, bas
Jakub Ziemba - perkusja

Patrycja Kamola

W 2016 roku jej pierwsza, jazzowa, płyta zdobyła status „złotej" Teraz chce powtórzyć swój poprzedni sukces fonograficzny promując muzykę „dla każdego”.

Nowa płyta „Nadejdzie lepszy czas” to kolejne w pełni autorskie moje wydawnictwo muzyczne - mówi Patrycja Kamola – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Inspirując się dokonaniami wielkich klasyków gatunku pop skoniłam się do nowych, muzycznych poszukiwań. Na nowej płycie połączyłam jazz z muzyką pop, dodając trochę funky i rocka. Do współpracy ze mną, w tym projekcie płytowym, zaprosiłam doświadczonych muzyków dla których ten gatunek muzyczny jest codziennością ich działalności scenicznej. Wraz z moim zespołem pragniemy promować muzykę świeżą, inspirującą, taką która łączy różne brzmienia i style. Płyta „Nadejdzie lepszy czas” to podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą moich kompozycji i tekstów. Promuje ją piosenka „Jak drogie są marzenia”, która już znalazła się na radiowych listach przebojów - dodaje Patrycja Kamola.

Patrycja Kamola - wokal

Robert Ściubilecki - gitara

Sławomir Kosmala - gitara basowa

Maciej Janus - instrumenty klawiszowe

Marcin Tokarski - perkusja

Bilety 25zł przedsprzedaż, 30zł w dniu koncertu

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group