Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 4141
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Miłość aż po grób

Wtorek, 14 lutego 2023
godz. 19:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
65

????‍❤️‍????????‍♀Przeżyjcie prawdziwe chwile grozy biorąc udział w romantycznie-przerażającej edycji Nocnego Zwiedzania - sprawdźmy siłę Waszego uczucia. Czy Wasza miłość to miłość aż po grób? Sprawdźmy to! Panowie otrzymają niespotykaną okazję, by wykazać się odwagą i męstwem przed damami swego serca, urocze Panie będą mogły schronić się ramionach swych bohaterów (albo odwrotnie ???? ). Podobno zakochani nie czują lęku dzięki sile swej miłości - zatem przekonajmy się podczas szalonej podróży przez nawiedzony Zamek Książ! Gwarantujemy, że będzie "straaasznie"... romantycznie.
????Dla kogo? Dla odważnych zakochanych (zarówno w drugiej osobie, jak i tych zakochanych w sobie;) ), którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw i atrakcji dla zakochanych, a więcej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Walentynki - Nocne zwiedzanie - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
????CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 65 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 69 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona! Informujemy, że przed wydarzeniem bilety mogą już nie być dostępne.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group