Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3609
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muzyka mi leży

23.07-27.08.2022 (36 dni)
godz. 20:00
Klub Łaźnia
Świdnica

23 lipca / ARTHUR SAMUEL [pop]
Dwudziestoletni singer-songwriter, który swoją muzyką oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Jego zróżnicowane kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do tańca.

13 sierpnia / ŚLAD [country-blues]
Stali już bywalcy Pikniku Country w Mrągowie, chociaż nie stronią też od rocka i bluesa. Niezależnie od tego czy w kwartecie, trio czy duecie, bracia Oryńczak zawsze prezentują najwyższy poziom.

27 sierpnia / AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW + MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY [pop]
Utalentowane artystki dwóch świdnickich szkół wokalnych zaprezentują w towarzystwie livebandu covery m.in. takich wykonawców jak Mrozu, Sanah, Miley Cyrus czy Maanam.

Muzyka Mi Leży to wydarzenie, którego celem jest prezentacja lokalnych wykonawców podczas koncertów plenerowych. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 400 gości. W tym roku, dzięki współpracy z Klubem Łaźnia, wstęp na wydarzenia będzie niebiletowany. Jednocześnie artyści i widzowie mogą liczyć na jeszcze lepsze wrażenia dzięki ofercie baru i restauracji, która dba o jakość usług i dobry smak. Bliskość Parku Centralnego i dwupoziomowy taras zapewnią niepowtarzalną atmosferę. Szczegółowe informacje dotyczące pierwszego wydarzenia są już na naszej stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-srednusha/

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group