Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3729
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nocne zwiedzanie - Duch księżnej Daisy

Sobota, 22 kwietnia 2023
godz. 20:30
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śl. 1
69

Jeżeli zwiedzaliście Zamek Książ to doskonale wiecie, że wszędzie można tu poczuć ducha Księżnej Daisy. Jednak tylko wieczorem, możecie go także... poznać. Po zmroku zamek staje się nawiedzoną siedzibą zjaw, które przewinęły się w jego 700-letniej historii. Wyruszcie w mroczną przygodę pełną niespodziewanych zwrotów akcji, wysłuchajcie niesamowitych opowieści i zobaczcie co dawni mieszkańcy przygotowali na 2023 rok ogłoszony Rokiem Księżnej Daisy. To również nasza wyjątkowa propozycja z okazji Dnia Kobiet.
Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
????ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Duch Księżnej Daisy) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.
CENY BILETÓW (edycja specjalna):
- 69 zł od osoby - w przypadku zakupu przez internet (bilety.ksiaz.walbrzych.pl)
- 74 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasach biletowych lub biletomacie w godzinach otwarcia zamku

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group